Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2020

Industrial Innovation Days 2020 Rejestracja rozpoczęta

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w edycji 2020 tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

B&R

ACOPOStrak - system transportowy nowej generacji

B&R jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań automatyki przemysłowej oraz zaufanym partnerem posiadającym doświadczenie w wielu branżach przemysłu. Dywiza firmy Perfection in Automation deklaruje dopasowanie do wymagań kompletnego rozwiązania zapewniającego zwiększoną efektywność oraz dopasowanie do potrzeb klienta. Firma błyskawicznie wspięła się w rankingu wiodących przedsiębiorstw branży automatyki dzięki intuicyjnemu poczuciu dynamiki rynku i pojawiających się trendów. Od roku 2017, B&R jest częścią grupy ABB, pełniąc rolę globalnego centrum automatyzacji maszyn i zakładów produkcyjnych.

Wśród rozwiązań oferowanych przez B&R znajdują się uniwersalne przemysłowe systemy transportowe ACOPOStrak, bazujące na silnikach LLM (long-stator linear motor). Te innowacyjne przemysłowe rozwiązania transportowe zwiększają elastyczność, niezawodność i szybkość linii produkcyjnych na niespotykaną dotąd skalę. ACOPOStrak może współpracować z konwencjonalnymi systemami przenośników, co umożliwia połączenie zalet elastycznego, inteligentnego systemu liniowego z niskimi kosztami tradycyjnego rozwiązania. Przykładowa implementacja takiego rozwiązania zostanie zaprezentowana na Flexlink Industrial Innovation Days Smart Factory 2019.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
ul Małachowskiego 10
61-129 Poznań
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 61 8460500
www.br-automation.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy