Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2023

FlexLink Systems Polska

System paletowy Twin Track do transportu ciężkich ładunków oraz aplikacja do projektowania i podglądu linii produkcyjnej w wirtualnej rzeczywistości

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to innowator systemów przenośników, który od 40 lat tworzy zautomatyzowane rozwiązania zwiększające wydajność fabryk na całym świecie. Posiadamy nowoczesne rozwiązania dla wielu branż m.in. spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, medycznej i elektronicznej. Nieodłączną częścią naszej oferty jest wsparcie techniczne i serwis. Jesteśmy również dostawcą komponentów, części zamiennych oraz poszczególnych modułów – szybką dostawę zapewnia globalna sieć dystrybucji.


Nasze rozwiązania opierają się na opatentowanej technologii, w rozwój której nieustannie inwestujemy. Dodajemy elementy Przemysłu 4.0 do naszych rozwiązań. Obejmuje to monitorowanie linii, wyposażenia, inteligentne komponenty ze zintegrowanym sterowaniem, mieszaną produkcję ręczną i automatyczną, modułowe elementy linii produkcyjnej i narzędzia inżynieryjne łączące rzeczywistość fizyczną i wirtualną. Koncentrujemy się na byciu na bieżąco z technologiami w celu zapewnienia doskonałych rozwiązań z zakresu zautomatyzowanego przebiegu produkcji dla naszych klientów.


Nowością w naszej ofercie jest kompaktowy system paletyzacji z wykorzystaniem robota współpracującego. Zastosowanie robota współpracującego znacznie zmniejsza wykorzystaną powierzchnię — o ponad 50% w porównaniu z systemami wyposażonymi w roboty przemysłowe. Nie jest potrzebny system ogrodzeń ani klatka, ponieważ praca obok robota jest całkowicie bezpieczna.


Od komponentów po gotowe rozwiązania pod klucz – firma FlexLink dostarcza produkty i rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować przepływ produktów w procesach produkcji – od niewielkich przenośników po kompleksowe rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 885 550 468
Wypełnij formularz kontaktowy