Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2020

Industrial Innovation Days 2020 Rejestracja rozpoczęta

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w edycji 2020 tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

igus

Firma igus® istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

Liczba producentów, którzy sięgają po produkty igus® stale rośnie, a kolejne zastosowania potwierdzają ich unikalną jakość i najlepszą cenę. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy, igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania zarówno pod względem praktycznym, jak i ekonomicznym dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klientów jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ambicją (celem) jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. igus® ma swoje biura w 35 krajach i zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie.

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy