Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2020

Industrial Innovation Days 2020 Rejestracja rozpoczęta

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w edycji 2020 tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Intralox

DARB Sorter S4500-Multi Divert

Firma Intralox jest światowym producentem i dostawcą najwyższej klasy rozwiązań dla transferowania produktów w procesie produkcyjnym.

Jesteśmy wynalazcami i wiodącymi innowatorami modułowych taśm z tworzyw sztucznych, z doświadczeniem w zakresie ich projektowania, inżynierii oraz zastosowania.

Technologia ARBTM (Activated Roller Belts) oferowana przez Intralox jest opatentowanym rozwiązaniem transportowym, które umożliwia funkcjonalność i zmniejsza koszty dla systemów przenośników, w których tradycyjna technologia nie jest w stanie zaspokoić potrzeb klienta.

Zapewniamy maksymalny zwrot z inwestycji dla projektów przenoszenia i pakowania, od wstępnego planowania, do ostatecznej instalacji i później. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy zakład, rozbudowujesz istniejący, czy przeprowadzasz modernizację, zespół doświadczonych specjalistów Intralox pomoże w osiągnięciu kluczowych wskaźników wydajności i ograniczy ryzyko.

Tematem prezentacji Intralox na Industry Innovation Days 2019 jest: „Elastyczne Linie Produkcyjne, gwarancją gotowości fabryk na wyzwania przyszłości”.

Wymagania konsumentów, idące za nimi ciągłe zmiany opakowań produktów oraz personalizacja wywierają ogromną presję na bieżące operacje produkcyjne. Obecnie firmy stoją przed wyzwaniem polegającym na obsłudze elastycznych linii z wieloma produktami, w krótkich, ale szybkich partiach produkcyjnych, jednocześnie przynoszących oczekiwany zysk.

Podczas prezentacji Intralox pokazane i omówione zostaną aktualne potrzeby rynku oraz schematy linii produkcyjnych, technologie i strategie, które umożliwiły przedsiębiorstwom sprostanie tym wymaganiom rynku, zarówno dziś, jak i na przyszłość.

Intralox, L.L.C. Europe
Lemelerbergweg 31A, 1101 AH Amsterdam, The Netherlands
Tel. +31 20 5403600
www.intralox.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy