Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2023

Intrex

Intrex

Firma Intrex jest na rynku od 1992 roku. To producent systemów etykietujących – od podstawowych aplikatorów po złożone systemy, projektowane pod indywidualne potrzeby klientów. Dystrybucja urządzeń do znakowania atramentowego (wyłączny dystrybutor marki Domino) oraz laserowego – od początku swojej działalności wyspecjalizowani w dobieraniu urządzeń dla każdej branży. Dzięki swojemu doświadczeniu integrują technologie znakowania, etykietowania oraz systemów wizyjnych budując kompleksowe rozwiązania dla każdej branży. Wieloletnia praca pozwoliła również na wdrażanie rozwiązań nawet w najbardziej wymagającej branży jaką jest farmacja.

Intrex to obecnie ponad 150 osobowa firma, którą tworzy zgrany zespół, który potrafi zbadać potrzebę, zaprojektować i dostarczyć rozwiązanie najlepsze na rynku.. Ze cel stawiają sobie usprawnienie procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach wszystkich branż.

Opis stanowiska
Zaprezentujemy system etykietujący INTREX SET 2091 PLUS służący do etykietowania produktów cylindryczny po obwodzie. Potocznie system nazywany jest „gwiazdą” ponieważ urządzenie bazuje na elemencie formatowym w tym kształcie co czyni go niezwykle wydajnym oraz ogranicza czas przezbrojenia do niezbędnego minimum.

INTREX sp. z o.o.
Sady, ul. Za Motelem 7
62-080 Tarnowo Podgórne
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 61 8417 203
www.intrex.pl

Podczas Industrial Innovation Days 2020 pokażemy

7-8 kwietnia 2020
System etykietujący INTREX SET 2091 PLUS służący do etykietowania produktów cylindryczny po obwodzie

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy