Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2023

Materialise

Materialise

Materialise to międzynarodowy dostawca usług opartych o technologię wytwarzania addytywnego (druk 3D), oraz producent oprogramowania wpierającego wspomniane procesy wytwórcze. Realizując projekty dla partnerów biznesowych, firma odpowiada za projektowanie aplikacji tj.: optymalizacja i dostosowanie geometrii wyrobu do standardów produkcyjnych, oraz dobór optymalnej metody wydruku, materiału oraz formy wykończenia.

Park maszynowy firmy to ponad 200 przemysłowych maszyn, które wytwarzają elementy z metali, tworzyw technicznych oraz materiałów elastycznych. Przewagą technologii druku 3D nad metodami konwencjonalnymi jest możliwość wytwarzania skomplikowanych geometrii w krótkim czasie, oraz ograniczenie kosztów projektu w związku z brakiem wymogu produkcji narzędzia. Szerokie portfolio technologiczno-materiałowe pozwala na wykorzystanie technologii w produkcji prototypów, elementów zamiennych oraz krótkich serii wyrobów końcowych.

Głównymi odbiorcami firmy są przedsiębiorstwa z sektora samochodowego, lotniczego oraz maszynowego (w tym linie produkcyjne, montażowe oraz transportowe).

Aby przybliżyć Państwu formę realizowanych projektów zapraszamy do zapoznania się z przykładowym studium przypadku na stronie: https://www.materialise.com/en/cases/manufacturing

Opis stanowiska
W trakcie wydarzania "Industrial Innovation Days 2020" na naszym stoisku przedstawimy najczęściej wykorzystywane przemysłowe metody druku 3D. Osoby zainteresowane będą miały okazję do zapoznania się z przykładami elementów drukowanych 3D w: metalach, tworzywach techniczych oraz materiałach elastycznych. Aby w czytelny sposób zobrazować możliwości technologii, uwzględnione zostaną przykładowe aplikacje, które zostały wdrożone w fabrykach naszych klientów.

Materialise S.A.
ul. Belgijska 1, Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 71 351 80 56
www.materialise.com

Podczas Industrial Innovation Days 2020 pokażemy

7-8 kwietnia 2020
Przemysłowe metody druku 3D

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 502 359 476
Wypełnij formularz kontaktowy