Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Nie przegap Industrial Innovation Days 2023

Montratec

Montratec wspiera Państwa w zarządzaniu kompleksowymi zadaniami transportu wewnętrznego i procesami montażowymi w sposób bardziej inteligentny, szybki i efektywny. Dzięki naszemu modułowemu systemowi jednoszynowemu montrac® można bardziej elastycznie niż kiedykolwiek wcześniej połączyć procesy produkcyjne pomiędzy robotami i stanowiskami roboczymi. Nazywamy to "łączeniem procesów". Można też uruchomić automatyzację kompletnych linii produkcyjnych - od partii pierwszej do produkcji wielkoseryjnej.

Wiodące placówki medyczne, a także firmy przemysłowe, między innymi z branży motoryzacyjnej, tworzyw sztucznych, dóbr konsumpcyjnych, optycznej, spożywczej, medycznej i farmaceutycznej, maksymalizują przepustowość materiałów i minimalizują czasy cykli dzięki Montratec ®.
W ten sposób Montratec przyczynia się w znacznym stopniu do tego, aby mogli Państwo wykorzystać ogromne możliwości, jakie niesie ze sobą Przemysł 4.0. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla intralogistyki 4.0.

INTRALOGISTYKA
Procesy intralogistyczne i produkcyjne są z reguły optymalizowane do ostatniej sekundy. Dzięki systemowi montrac® maksymalizują Państwo przepustowość materiału przy minimalnych czasach cyklu i najwyższej stabilności systemu. A wszystko to z możliwością elastycznej rozbudowy całego systemu.

ŁĄCZENIE PROCESÓW
montrac® radzi sobie z wymagającymi zadaniami transportowymi w automatyce montażowej
w ciasnych przestrzeniach lub na wielu piętrach. Od wielkości partii w dowolnej liczbie wariantów do produkcji wielkoseryjnej. Ponadto montrac® umożliwia eksploatację stacji procesowych w trybie just-in-time - niezawodnie, bezawaryjnie i przez całą dobę. Dzięki temu można elastycznie łączyć ze sobą poszczególne etapy produkcji - aż po systematyczne łączenie procesów i całkowitą automatyzację całych linii produkcyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach
dla Przemysłu 4.0?
Napisz do nas

KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska k/Poznania
województwo wielkopolskie, Polska

GPS: N: 52° 21' 16" E: 16° 48' 36"

Pokaż telefon stacjonarny
+48 61 654 76 52
Pokaż telefon komórkowy
+48 885 550 468
Wypełnij formularz kontaktowy